درباره ما

آنچه شما درباره ما در حوله مشاهیر باید بدانید.

حوله مشاهیر فعالیت خود را در سال 1374 آغاز کرده است و تا کنون سخت تلاش کرده تا دامنه فعالیت‌های خود را روز‌به‌روز گسترش دهد. حوله مشاهیر حاصل یک فعالیت تجاری است که طی سال‌های متمادی از پدران و بزرگان این عرصه، برای ما به یادگار مانده و به ارث گذاشته شده است. با بررسی تاریخچه ایران عزیزمان در این زمینه، در‌می‌یابیم که وارث گنجینه‌ای غنی از هنرهای مختلف رنگرزی، بافندگی، طراحی و بسته‌بندی می‌باشیم. ما نیز با ارج نهادن به زحمات پدران و نیاکان خود بر‌آن شده ایم تا با تلفیق شیوه‌های سنتی این صنعت، و با به کار گیری روش‌های نوین و دانش فنی و تکنولوژی روز دنیا، به تولید انواع حوله تن پوش ، ابعادی و تبلیغاتی با کیفیتی در حد تولید حوله های روز اروپا دست یابیم. در راستای اهداف اصلی شرکت مشاهیر ، ترکیبی از هنر، تخصص، لطافت و آرامش را همراه با تضمین کیفیت و تنوع طرح و رنگ برای شما به ارمغان آورده‌ایم. و با کمال افتخار اعلام می‌نماییم که کیفیت همه محصولات در تمامی مراحل بافت، رنگرزی، طراحی، دوخت، گلدوزی، طراحی بسته‌بندی توسط متخصصان امر این صنعت به صورت جدی کنترل می‌گردد. تا تولیدات شرکت حوله مشاهیر در حد اعلای خود به دست شما مشتری عزیز که شایسته بهترین‌ها هستید، تقدیم گردد.

همیشه اعتقاد داشته ایم و داریم که مردم همه چیز را می فهمند پس باید درست بود و درست کار کرد آنگاه نتیجه خودش درست خواهد شد.

شرکت حوله مشاهیر با برخورداری از فن آوری های متعددی در زمینه های بافندگی تکمیل و تولید حوله که همگی دارای بالاترین و پیشرفته ترین تجهیزات هستند توانسته است فرآورده های خود را با بهترین کیفیت و تنوع در طرح و رنگ همپای نمونه های خارجی و حتی برتر از آن عرضه نماید.

این شرکت با نام تجاری و صادراتی (mashahir towel) تا کنون توانسته است محصولات خود را مطابق با نظر مصرف کننده به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید که خود نشان از فعالیت مستمر و هدفمند این شرکت در جهت بالابردن کیفیت محصولات بوده است. حوله مشاهیر با توجه به این مطلب دارای رتبه نخست در صادرات حوله پالتویی به کشورهای خاورمیانه (امارت، یمن و …) می باشد که بخش عمده ای از تولیدات به این کشورها ارسال می گردد.

نیاز بازارهای داخلی و خارجی باعث شد که تولید این شرکت از 120 تن به 260 تن در سال افزایش یابد.

تنوع محصولات این شرکت از نظر رنگ، ابعاد و مدل مسلماٌ نیاز هر سلیقه ای را مرتفع می سازد.

امروزه شرکت حوله (مشاهیر) به یکی از بزرگترین تولید کنندگان حوله در ایران تبدیل شده که سالهاست در این عرصه فعالیت می نماید

و با اتکا به علم روز، تولید و فروش خود را شروع کرده و با توجه به دارا بودن پتانسیل بسیار قوی هم در زمینه تولید و هم در زمینه فروش، به سرعت مشتریان خود را افزایش داد و علاوه بر بازارهای داخلی، از صادرات به کشورهای خارجی نیز بهره مند گردید.

آن چرا که توانسته ایم همه به لطف خداوند بوده است و با دارا بودن پرسنل قوی و مجرب، یکی یکی قله های افتخار و پیروزی را فتح خواهیم کرد.

با توجه به شرایط به وجود آمده و روی آوردن بیشتر مردم به خریدهای اینترنتی و جهت رفاه مشتریان گرامی سایت اینترنتی حوله مشاهیر راه اندازی شده است تا هم میهنان عزیز در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت آنلاین محصول مورد نیاز خود را پس از بررسی کیفیت و قیمت، تهیه و خریداری نمایند.امید است بتوانیم رضایت خاطر شما مشتریان گرامی را جلب نمائیم.

دوست دار شما

مدیریت حوله مشاهیر